Westinghouse Servis

Hizmetlerimiz içinde beyaz eşya tamiri beyaz eşya servisi, Westinghouse Servisi kombi bakımı klima bakımı gibi hizmetlerin tamamı bulunmakta markalara istinaden. Almış olduğumuz profesyonel eğitim ve müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet de Lider konumda mükemmel bir firmayız.

İhtiyacınızı karşılamak adına her konuda desteklerimizi eğitimlerimizi personellerimizden. Eksik etmiyoruz.

ihtiyacımız olan profesyonel verir teknik servis aracı ise hemen onu sipariş veriyoruz. Ya da bir orijinal yedek parça ithal edilmesi gerekiyorsa bunu da gene kendimiz yapıyoruz. Her konuda firmamız gelişmiş ve sektörde zirvede hizmet veren bir teknik servis şirketidir.

Westinghouse Servisi

Sizlere ulaşır ve isteklerinizi acilen karşılayabiliriz bu Westinghouse Servisi konuda sadece bizleri aramanız kâfidir. İhtiyacınızı karşılamak adına her konuda yanınızda olacağımızı ve sizlere destek sunacağımız bilmenizi isterim kadromuz. Yaklaşık 15 senedir İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir’de Kozyatağı’nda Erenköy’de. Bostancı’da İdealtepe’de Kartal’da Gebze’de. Yani kısacası Anadolu Yakasının Her yerinde Sultanbeyli’nde Sancaktepe ya da Şile’de Göztepe’de Çengelköy’de Çekmeköy’de Beykoz Kavacık’ta istediğiniz her bölgede. Destekler sunuyor.

Sizler için destek alabilecek en profesyonel personelleri adresinize gönderebilecek. Kapasitede ihtiyacınızı kurumsal yönleriyle sizleri ulaştıran bu. Nezih şirketin uluslararası markaların tamamı için orijinal yedek parça tedarik dahil olmak üzere bütün hizmetlerini firmamız tarafından veriyoruz ihtiyacınız bir Westinghouse Servis ise 0216 469 34 35 numaralı. Çağrı merkezini aramanız bu konuda size destek olacak şirketin adresinize gelmeye Yetecektir.

Add a Comment