Türkiye Kıbrıs’a gittikçe yaklaşıyor mu?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Bugün haber sitelerinde ko uşulan en ilginç haber Türkiye Kıbrıs’a gittikçe yaklaşıyor mu? Oldu. Kıbrıs Girne’de cekilen fotoğrafta sanki 80km uzakta değilde yavru vatan 2 kulaç lık mesafede gibi görüntülendi.

Türkiye Kıbrıs’a Gittikçe Yaklaşıyor

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Girne şehrinde açık havada çekilen fotoğraflarda, Türkiye Kıbrıs’a gittikçe yaklaşıyor mu? Türkiye’de Toros Dağları’nın fotoğraflarını çektiği fotoğraflar adada yetişiyordu.

Girne’de çekilmiş bir fotoğraf sosyal medyaya büyük ilgi gösterdi. Dışarıda çekilmiş olan Toros Dağları’nın resimleri yaklaşık 80 kilometre uzakta birçok insan tarafından paylaşıldı. ‘Anavatanımız Türkiye gibi görünüyor’ yorumları yapıldı. Fotoğraf paylaşımında bulunan milletvekilleri Ersin Tatar “Türkiye’nin Toros Dağları gibi görünüyor” diye yazdı. Tabi sonra Kıbrıs Türkiye’ye yaklaşıyor haberleri çıktı.
KKTC’nin önde gelen gazetecileri Ahmet Tolgay, “Türkiye’nin Kıbrıs’a Ne Kadar Yaklaşıyor?” “Sanırım hoşunuza gidiyor, bazıları zorluğa gidiyor. Vatan bizim yanımızda,” yorumunda bulundu. (DHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Türkiye Kıbrıs'a gittikçe yaklaşıyor mu? Türkiye Kıbrıs’a gittikçe yaklaşıyor mu? için yorumda bulun

    Türkiye Kıbrıs’a gittikçe yaklaşıyor mu? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Türkiye Kıbrıs’a gittikçe yaklaşıyor mu? için ilk yorumu yapabilirsin.