Son günlerin popüler kullanıcı uygulaması Tik Tok Kapanıyor Mu? Tik Tok Yasaklanıyor Mu? Tik Tok ‘a Mahkeme Kararı geliyor. Soruları ile sosyal medyayı karıştırdı. Tik Tok kullanıcılarının, daha doğrusu Tik Tok bağımlılarının endişe ile takip etiği konuyu sizler için araştırdık. Tik Tok mahkemeye verilecek dedikoduları gün geçtikçe arttı. Tik Tok un kapanmayası yada yasaklanmasına bir grup kitle sevinirken bağımlısı olanlar bu konuda endişeli.

Tik Tok ‘a Mahkeme Kararı

Sosyal medyada paylaşımı hız kesmeyen bir içerikte;

Sosyal medyada Tik Tok’un mahkemeye verileceğine dair yayılan bir mesaj şu şekilde;

“TikTok Türkiye de Silah Kuvvetlerde dahil bir çok kişinin hareketlerini ve psikolojisini olumsuz etkilediği için belirli kurullar ve sosyal örgütler tarafından ülkemizde yasaklanma adına mahkemeye verilecek.”

Söylentileri ortalığı karıştırdı. İşte Olayın iç yüzü ve Tik Tok Kapanıyor Mu? Tik Tok Yasaklanıyor Mu? soruların cevabı haberimizde.

3 YORUMLAR

  1. Kesinlikle yasaklanmalı ülkeyi bölmeye çalışıyorlar resmen yasaklanması ülkenin hayrına olur videolarda ciddi anlamda tahrik var bizim ülkemiz böyle videoları kaldıramaz

    • Reis gazi Mustafa Kemal Atatürk ile dalga geçiyorlar askerler görev bölgesini terkediyo işler aksıyo (3. Hava alanı ör.)
      Bu yüzden yasaklanmalı ve derlerdede akşama oluyor geçen sene 77 alırken mattan şimdi 21 aldım ben yqsaklanmalı çok odaklanmayı denedim derslere ama olmadı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here