İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Teba Servisi

Teba Servisi


steğinizi Karşılayan Teba Servisi 0216 469 34 35 Elektrikli ve elektronik ev aletleri iki veya üç yıl garantilidir. Garanti süresi boyunca elektronik eşyaların montajı ve montajı ile teknik servisin teknik servis tarafından tamir ve onarımı, garanti kapsamı ve elektronik eşyaların onarımı ve onarımının çok önemli olmasını sağlamak.

Teba Servisi

Uzman Şirketimiz Teba Servisi olarak firmamız Teba markalı tüm elektronik eşya ve elektrik eşyalarının montaj, kurulum, onarım ve onarımını yapmaktadır. Teba markasının tüm elektronik eşyalarının montajı, onarımı ve onarımı, alanında yetkin, eğitimli ve sertifikalı personelimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Tüm Teba Markalı Mallar Güvenli Ellerde Türkiye’de teknik destek hizmeti veren firmamız Teba Teba firmasının ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olduğunu ve ekibimizin teknik destek hizmetleri konusunda uzman eğitimini sizlere sunuyoruz. Ürün seçeneklerinin oldukça yüksek olduğu. Teba markasında; Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalara ek olarak fırın, televizyon, ses sistemi ve uydu alıcısı gibi ürünler de bulunmaktadır. Teba markası adı altında. Teba güvencesi altında, bu elektrikli ev aletleri ve elektronik eşyaların her birinin garantisi, Teba teknik servisi altındadır.

Teba Buzdolabı Servisi

Teba Servisi Satış sonrası, satış siparişi ve satış sonrası teknik destek ve servis hizmeti veren Teba servisimiz, uzman personelimiz tarafından satın aldığınız tüm elektronik eşyaları evinize monte etmekte ve monte etmektedir. Kurulumdan sonra herhangi bir arıza veya sorun olması durumunda, servis temsilcimiz. Teba teknik desteği size 7/24 sunar. Teba markalı ürünleri yetkili servis ve uzman kadromuzla güvenle ve rahatça kullanabilirsiniz.

Onarım ve onarım çalışmaları için orijinal yedek parça kullanıyoruz. Kurduğumuz tüm Teba markalı elektronik cihazlar, Teba Servis olarak bizim garantimiz altındadır. Herhangi bir arıza ve problem durumunda yetkili servis ekibimizle ve uzman ekibimizle iletişime geçin, uzman ekiplerimiz yerinde kontrol ve onarım sürecini başlatmak için mümkün olan en kısa sürede evinize gelir. Servisimizin yerinde tamir ve tamir servisi ile, eşyalarınızı evinizden almadan kısa sürede probleminize kalıcı çözümler üretebiliriz.

Teba Çamaşır Makinesi Servisi

Tüm Teba markalı elektronik cihazlarınızı tamir ettiğinizde ve tamir ettiğinizde, bazı durumlarda yedek parçalara ihtiyacınız olabilir. Bu gibi durumlarda uzman ekiplerimiz, Teba markasının orijinal üretimi olan yedek parçaları kullanarak onarım ve tamir hizmetlerini sunmaktadır. Büyük bir problemin yokluğunda.yerinde onarım servisimiz, teknik servisimiz, aynı zamanda, ürün ve arızaların oluşma nedenleri ile ilgili arızalara karşı kalıcı çözümler üretmek için gerekli ürünleri size sunarak. Ayrıca Teba Servisi parçalarının yetkili servis personelimiz tarafından tamirde kullanılan ürünlerin tamir işlerinde garantili ürünler olduğu, ancak yine Teba güvencesi ile ürününüze eklenmiştir.

İletişim Bilgileri : 0216 469 34 35 https://istanbultebaservisi.org

Yorum Yap

Yorum Yap