İlginizi Çekebilir
gezen tavuk
  1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım
  3. Servis Asia

Servis Asia

Servis Asia

İstanbul beyaz eşya servisi olarak başta buzdolabı olmak üzere pek çok beyaz eşya arızalarını yapıyor ve teknik destek sağlıyoruz. İstanbul beyaz eşya servisi İstanbul’un tamamında tüm ilçelerinde özel bir hizmet vermektedir. Özel servisler ve yetkili teknik servisler bu konuda oldukça yaygın olmalarına rağmen biz beyaz eşya servisi olarak çok daha kapsamlı ve diğerlerinden farklı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Beyaz eşya Servisi

beyaz eşya teknik servisi diğer servislerden farklı olarak kendine ait bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Buraya gelen servis talepleri alınarak bölgesel olarak dağıtılmaktadır. beyaz eşya servisi olarak İstanbul’un pek çok noktasında bölgesel olarak beyaz eşya servislerimiz bulunmaktadır. Bu sayede çok daha hızlı bir şekilde talebinizi karşılıyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Aynı zamanda alınan taleple birlikte gelişme adım adım kayıt altına alınıyor. Yani sizinle kimin iletişime geçtiği, hangi işlemlerin ne zaman, nasıl ve kim tarafından yapıldığı, kimlerle görüştüğünüz gibi tüm kayıtlar tutulmaktadır.

Servis Asia

İstanbul beyaz eşya servisi olarak çağrı merkezimize ulaşıp, istediğiniz konu hakkında teknik destek alabilirsiniz. Tüm soru ve sorunlarınız dinlenir ve ona göre yönlendirmeler yapılır. Eğer telefonda vereceğimiz bilgiler yeterli olmaz ise ve sorununuz giderilmezse en yakın bölge servisimizi sizin adresinize yönlendirir ve sorununuzun çözümü için maksimum çaba gösteririz. Yönlendirmeden çok kısa bir süre sonra ilgili bölgenin servis ekibi yerinize gelir ve sorunlarınızı bir de yerinde tespit ederek ilgili tamir onarım işi için sizlere bilgi verir.

İstanbul beyaz eşya servisi olarak oldukça teknolojik ve müşterilerimiz için kolaylaştırıcı imkanlar sunmaktayız. Akıllı sistemleri entegre ederek, yıllar geçse bile ne zaman, nasıl bir sorun ile karşılaştığınızı ve nasıl sonular elde ettiğiniz, bu süreçte kimlerle nasıl görüştüğünüzü tek tek kayıt altına alıyoruz. Herhangi bir problem oluştuğunda bu kayıtlara dönüş yaparak gerekli bilgilere ulaşmaktayız. Bu müşterilerimiz için de oldukça etkili bir yöntemdir. Yaşadığı sorunla ilgili kısa sürede yine aynı sorunla karşılaşması gibi durumlarında elinde büyük bir belge olur ve bu da haklarını savunma anlamına gelir.

Beyaz eşya Teknik Servisi ve Bakımı

beyaz eşya teknik servisi olarak 25 yıldır bu sektörde binlerce müşterimize hizmet vermekteyiz. Tecrübe ve deneyimlerimizi sizlere aktarmaktayız. Bu tecrübe sayesinde karşımıza çıkacak sorunları çok daha kısa sürede tespit ediyor ve ona göre gerekli çözüm için oldukça hızlı bir şekilde aksiyon alabiliyoruz. Bu hem bizim işimiz için, ekiplerimizin çok daha fazla noktaya hizmet vermesini sağladığı gibi aynı zamanda da siz değerli müşterilerimiz için zaman kaybını ortadan kaldırmaktadır.

Servislerimizde yapılan tamir onarım gibi işlemlerin yanı sıra bakım hizmetleri de yapılmaktadır. beyaz eşya buzdolabı, beyaz eşya bulaşık makinası, beyaz eşya ankastre, beyaz eşya hava cihazı, beyaz eşya çamaşır makinası ve beyaz eşya kurutma makinası gibi bir ev için gerekli olan ve sürekli kullanılan tüm ürünler için bakım yapılmaktadır. Bu bakım ile birlikte cihazlarınız çok daha verimli çalıştığı gibi ömürlerini de uzatmış oluyoruz.

Beyaz eşya Teknik Destekler

Firmamız beyaz eşya cihazları için teknik destek sağlayan müşteri hizmetlerimiz, her anlamda müşterilerimizin işini kolaylaştırmak adına çalışmalarını sürdürmektedir. Gerek sitemiz üzerinden gerekse de telefonla müşteri hizmetlerine ulaşarak talep oluşturabilir, Servis Asia bundan da önce soru ve sorunlarınız için cevap bulabilirsiniz.

beyaz eşya teknik destek sağlayan ekibimiz, müşteri temsilcimizin açacağı iş emriyle birlikte harekete geçer ve ilgili noktaya çok kısa sürede ulaşır. Burada sorunla ilgili hızlı bir şekilde tespit çalışması yapılır ve müşteriye yapılacak işlemler ile ilgili bilgi verilir. Bu bilgi doğrultusunda da müşterinin kabul etmesi halinde sorun çok kısa bir şekilde çözüme kavuşturulur.

Yorum Yap

Yorum Yap