ikizler Burcu Neden Sevilmiyor? ikizler burcu niye sevilmez, ikizler burcu kadını neden sevilmez, ikizler burcu erkeği neden sevilmez.

ikizler Burcu Neden Sevilmiyor?

Bu burcun insanı tıpkı doğduğu mevsim gibi sıcak, neşeli hatta uçarıdır. ikizler Burcu Neden Sevilmiyor? ikizler burcu niye sevilmez, ikizler burcu kadını neden sevilmez, ikizler burcu erkeği neden sevilmez. Üstelik şaşırtıcı biçimde hızlı iletişim kurarlar, doğalarındaki bitmek tükenmek bilmeyen merak duyguları sebebiyle zaman zaman da eleştirilirler. Dolayısıyla bu özellikleri İkizler burcu için zaman zaman olumsuz sonuçlar da doğurabilir.

ikizler Burcu Neden Sevilmiyor?

İkizler Burcu’nun Son Derece Hızlı Çalışan, Keskin Bir Zekası Vardır. Bu Durum Onun Meraklı Zihni İle Birleştiğinde Zaman Zaman Başına İş Açabilmektedir

İkizler insanı her düşündüğünü zihninin hızı ve pratikliği ile dile getirdiği için zaman zaman yanlış anlaşılır ve bu özellik sonucu patavatsız olarak yorumlanabilir. Bunun yanında zihni son derece hızlı ve ayrıntıcı çalıştığı için olaylar ile söylemler arasında çabucak bağ kurar ve kurduğu sebep sonuç ilgisini herkesle paylaşır. Bu sebeple “dedikoducu” olarak da nitelendirilir. Oysaki İkizler insanı yalnızca bilgiyi edinmeyi ve paylaşmayı sevmekte, düşündüğünü söylemekte de herhangi bir çekince duymamaktadır. Bir başka eleştirildikleri husus da meraklı olmalarıdır.

ikizler burcu niye sevilmez

Ebette ki her burç meraklı olabilir ama ikizler insanının merak düzeyinin diğer burçlara nazaran daha yüksek olduğu söylenebilir.

İkizler İnsanı Çok Merak Eder, Çok Düşünür, Çok Araştırır Ve Araştırdığı Bilgiyi Derhal Paylaşmak İster

ikizler burcu kadını neden sevilmez

Her burç, çoğunlukla yöneticisi olan gezegenin mitolojideki karşılığı ile ilişkilendirilir. Bu yüzden astrolojiyi anlayabilmek için gezegenlerin sembolizmini incelemekte de yarar vardır. Bilindiği gibi İkizler Burcunun gezegeni Merkür’dür ve sıralanan özelliklerin tamamı Merkür’ün mitolojideki karakteristik özelliklerinden ileri gelir. ikizler burcu kadını neden sevilmez yazısını okuduğunuz için teşekkürler. daha çok bilgi için bilgili portal sizlerle.

ikizler burcu erkeği neden sevilmez

Nitekim Merkür Astroloji’de “Hermes” adıyla bilinen ve Olympos Dağı’nda tanrılar arasındaki iletişimi sağlayan, son derece hızlı, akıllı, zeki ve pratik olan haberci – tanrıdır. Zaman zaman merakı ve patavatsızlığından dolayı pek çok kişinin başına açtığı işlerden dolayı Zeus tarafından cezalandırılsa da sonunda hep iyi kalpliliği sayesinde affedilmiştir.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir