İlginizi Çekebilir
Opel Yedek Parça
  1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım
  3. Gezen Tavuk

Gezen Tavuk

gezen tavuk

Gezen Tavuk Küçükbaş hayvancılık ile ilgili bir çok farklı konuda destek sunan firmamız, müşteri memnuniyetine her zaman gerekli önemi vermektedir. Gezen Tavuk Canlı tavuk ve yumurta satışında önemli başarılar kat eden firmamız, küçükbaş kümes ve çadır kurulumunda da farkını ortaya koymaktadır.

Gezen Tavuk

Gezen Tavuk Yumurtası

Tamamen doğal ortamda haşere ve bitkileri yiyerek beslenen tavuklardan üretilen yumurtalar, sizlere çok daha sağlıklı bir tüketim olanağı sunuyor. Tavuk Satışı Normal yumurtayla kıyaslandığında 3 kat daha fazla vitamin ve omega içermekte olan gezen tavuk yumurtası, insan sağlığına son derece önemli katkılar sunmaktadır.

Günümüzde artık gezen tavuk yumurtası üretimi oldukça ciddi bir boyuta ulaşmıştır. Doğal bir beslenme ile doğal ortamda yetiştirilen tavuklar, gerekli tüm kalite standartlarını taşımaktadır.

Gezen tavuk yumurtasının çok daha faydalı olduğu uzmanlar tarafından da onaylanmıştır. Diğer yumurtalar çocuk gelişimi için olumsuz etkilere neden olurken, gezen tavuk yumurtası son derece önemli faydalar sağlamaktadır. Gezen tavuk yumurtası üretimi ve çiftlik için gerekli olan ihtiyaçlarınızda da sizlere destek olmaya devam etmekteyiz.

Yorum Yap

Yorum Yap