Faturalı Hatlara Kredi

Faturalı hatta kredi ile cep telefonu almak isteyenler artık kefilsiz kredi alabiliyor. Faturalı Hatlara Kredi Faturalı üzerine kredi hizmeti ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz. Cep Telefonuna Kredi ya da Hat Üzerine Kredi hizmetleri alacağınız birey ve kurumlardan “lüzumlu İzinlerini Ve Belgelerini” kesinlikle sorun.

Faturalı Hatlara Kredi

En az 6 AY Faturalı Cep Telefonu kullananlar, minimum 2 yıl İnternet abonesi olanlar, Taksitleri Faturalarına gelecek şekilde;

12 Ay vade ile 1.500-5.000 TL arası Kredi ile, aygıt alıp satmak sureti ile Nakit temin edebilirler.
Önemli: Operatörler işlemleri sadece HATTIN YASAL SAHİBİ ile yapmaktadır.

* Mesai saatleri dışında; İnternet Üzerinden dolduracağınız müracaat Formu nu takiben ilk mesai gününde danışmanlarımız tarafınca aranacaksınız.

Bilinmesi Gerekenler:
1-) Kontratlı olarak alınacak cihazlar; ödeme kabiliyeti olmayan kişiler için bir kredi ürünü değildir.
2-) Kontratlı olarak alınacak cihazların; Kullanılması, birine hediye edilmesi, yeni modeli çıktığında ya da memnun kalınamaması durumunda satılması gibi kararlar, cihazı alan kişinin tasarrufundadır.
3-) Alınan aletin, 1 Yıl, 1 Ay, 1 Hafta, 1 Gün v.B süre dilimlerinde; satılması ya satılmaması ile ilgili her hangi bir kısıtlayıcı kanun yoktur.
4-) Kontratlı Cihazların temini; bir tek yetkili bayilerde, yetkili kişiler aracılığı ile alınabilir.
5-) cihaz satılacak ise; 2. El aygıt Alım-Satım ı için güvenlik Genel Müdürlükleri nin belirlemiş olduğu aygıt Alım Satım belgesi; imzalanmalı ve imzalatılarak bir nüshası alınmalıdır.

* İletişim Sayfamızda belirtilen TLF numaralarımız, mail ve web adresimiz haricinde başka bildirişim kanallarımız yoktur. Danışmanlık Hizmetlerimiz çerçevesinde aslabir şekilde her hangi bir evrak, banka detayları, uygulama yükleme tavsiyeleri, her hangi bir ürün satışı, kredi kullandırma vaatleri yoktur. Her hangi bir halde ön ödeme veya bir ön ücret talep edilmemektedir. “Banka Hesabınıza para yollayacağım” şeklinde iletişim kuranlara itibar etmemeli ve kesinlikle ilgili mercilere şikayet etmelisiniz. Sitemizde belirtilen Danışman Kadromuz haricinde sizleri Bizim Adımız ile arayabilecek kişiler ile her hangi bir informasyon veya evrak paylaşmayınız.

Faturalı Hatlara Kredi

Kurumsal Firmadan faturalı hatta kredi hizmetleri ile sizlerde nakit ihtiyacınızı faturalı hatlara kredi ile çözebilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi

Bu bir https://www.faturayakredi.com.tr/ reklamıdır, https://bilgiliportal.com  ile https://www.faturayakredi.com.tr/ ile bir ticari bağlantı yoktur, makale detayları ve hizmetlerin tüm sorumluluğu faturayakredi.com.tr’e aittir.

Add a Comment