İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım
  3. Endüstriyel Mutfak

Endüstriyel Mutfak

endüstriyel mutfak

Endüstriyel Mutfaklarda Yeni Dizayn

Zamanın gerektirdiği tüm yenilikleri bünyesinde toplayarak teknolojiyi yeni tasarımları ile endüstriyel mutfak alanında da gerçekleştiren Vistamakine.com sitesi yeniliklerin ve kalitenin adresidir.

Beklenen Her Özellik

Kaliteden ödün vermeden hizmet sektöründe azimle çalışan Vista firma ürünleri elektronik, mekanik ve profesyonel olarak üretilir. Mutfak araç ve gereçleri endüstriyel amaçlı olmakla birlikte paslanmaz çelik, cam, plastik özellikli ürünleri modern tasarımlar ve renklerle kombinlenmektedir. Her mekana uyumlu aparatları mevcuttur. Satış öncesi keşif, satış anı montaj ve satış sonrası bakım ve onarım hizmetlerini müşteri memnuniyet odaklı kesintisiz sağlamaktadır.

Hizmet Alanları

Büyük işletmeler olarak nitelendirilen hastane, AVM, huzur evleri, yurtlar, oteller, hastaneler, lokantalar gibi yerlere lokal yada tüm olarak endüstriyel mutfak kurulumları sağlayan firma ürünleri arasında fırın ve çeşitleri, pişirme araç ve gereçleri, soğutucu ve dondurucular, bulaşık yıkama makineleri, kahve makineleri, blender, meyve sıkacakları, davlumbaz çeşitleri, kolay servis taşıma araçları, depolama alanları, buz makineleri araçlarının satış, kurulum ve bakımlarını yapmaktadır.

Bu kategoride yer alan işletmelere kaliteli hizmet ürünleri temin ve tedarik eden Vista ihtiyaç duyulabilecek tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarının en güvenilir adresidir. Vista, ekipmanların tamamı özenle üretilen markaların yetkili satıcısı olmaktadır. Sağlık açısından güvenli ve kolay temizlenebilir ana malzemelerden üretildiği için Vitsa adı altında satılan tüm ürünler garanti kapsamındadır.

Proje Çizim Dahil

Çözüm ve iş ortakları olarak belirlenen guruptaki ortaklarına hızlı, teknik ve ekonomik çözümler sunan vistamakine.com sitesi ile yapılacak anlaşmalarda endüstriyel mutfak gibi diğer alanlarda da proje çizimleri de yapılmaktadır.

Yenilikçi, profesyonel çizim ve ekiple oluşturduğu şirketini endüstriyel mutfak alanında da geliştiren firmada 2. el ürünler de satılmaktadır. Üstelik daha uygun fiyata.


Adres Ofis: Barbaros Mah Mor Sümbül Sok. Deluxia Palace No:5 A K:14 Da: 390 Ataşehir / İstanbul
Tel: +90 (216) 388-8890
Tel GSM: +90 (542) 448-4782
Fax: +90 (216) 388-8892
Email: info@vistamakine.com
Email finans: finans@vistamakine.com

Yorum Yap

Yorum Yap