İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Belçikalı Model Marisa Papen Ayasofya’da Çıplak Poz Verdi

Belçikalı Model Marisa Papen Ayasofya’da Çıplak Poz Verdi

Önceki yıllarda Mısır’da ve Kudüs’te yaptığı fotoğraf çekimleri ve paylaşımları sonucu yetkililer tarafından gözaltına alınan ve olay olan Belçikalı Model Marisa Papen Ayasofya’da Çıplak Poz Verdi sonra Kapadokya’da Çıplak Poz en son Türk Bayrağı ile Çıplak Poz verdi. Sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımları ile Marisa Papen İstanbul’da olduğunu kendisi ele verdi.

Ayasofya’da Çıplak Poz Verdi

Belçikalı model Mısır’da antik piramitlerin önünde çıplak poz verdiği için büyük tepki görmüş. sonrasından ise  Kudüs’teki kutsal bölgelere giderek buralarda çıplak poz verdiği için büyük tepki almıştı. Tüm bu olaylarından ardından sosyal medyası incelenen Belçikalı manken Marisa Papen’in geçtiğimiz aylarda da Türkiye’nin çeşitli illerinde de fotoğraf çektirdiği çıplak poz verdiği ortaya çıktı.

Marisa Papen Ayasofya'da Çıplak Poz Verdi
Marisa Papen Ayasofya’da Çıplak Poz Verdi

Kapadokya’da Çıplak Poz

Marisa Papen öncelikli olarak İstanbul ardında da Kapadokya ve Adıyaman’a giderek yarı çıplak poz verdiği görüldü. Papen sosyal medya hesabından fotoğrafların altında, “Türkiye’nin bana sunduklarından çok memnun kaldım. Yaptığımız fotoğraf çekimi için rüşvet vermiş olsam ve bayağı uğraşmış olsak da Türkiye Dünya’daki en muhteşem yerlerden biri. Yemekleri ve coğrafyası unutulmaz. Bekçileri haricinde insanları çok çekici. Bize yardım eden herkese teşekkür ederiz, siz kim olduğunuzu biliyorsunuz” yorumunu paylaştı.

Marisa Papen Kapadokya'da Çıplak Poz
Marisa Papen Kapadokya’da Çıplak Poz
Marisa Papen Kapadokya'da Çıplak Poz
Marisa Papen Kapadokya’da Çıplak Poz
Kapadokya'da Çıplak Poz
Kapadokya’da Çıplak Poz

Bekçiler Beni Sevmiyor

Papen fotoğraf çekimleri için soyunduğundan bekçilerin onu sevmediğini düşünüyor. Özellikle kapadokya’da ki güvenlik ekibiyle problem yaşamasa da rahatsızlığını dile getirmiş.

İki din içinde büyük öneme sahip olan Ayasofya’da kapanıp tesettüre girip sonrasından ise çarşafını kaldırarak fotoğraf çekimi için poz veren Marisa Papen, çıplak fotoğrafı sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.

Türk Bayrağı ile Çıplak Poz

Verdiği uygunsuz pozlar içinde Türk Bayrağı ile Çıplak Poz veren Marisa Papen, önceki yıllarda da Kudüs’te ve Mısır’da kutsal olarak kabul gören topraklarda pozlardan ötürü tutuklanmıştı. Sonrasında cezasını para cezasına çevirmişti.

Marisa Papen Türk Bayrağı ile Çıplak Poz
Marisa Papen Türk Bayrağı ile Çıplak Poz

Marisa Papen Türk Bayrağı ile Çıplak Poz
Marisa Papen Türk Bayrağı ile Çıplak Poz

 

Yorum Yap